Láska ide cez žalúdok

Reštaurácia s terasou

Varíme svetovo, príďte ochutnať. Reštaurácia je klimatizovaná a ponúka v hlavnej časti sedenie pre 50 ľudí. K dispozícii je menšia prechodná časť pre ďalších 20 ľudí s priamym vstupom na krytú terasu. Ideálne pre privátne spoločenské posedenia. V lete si posedíte na terase s kapacitou až 60 miest a vychutnáte si poriadny steak alebo svoje espresso, zatiaľ čo Vaše ratolesti sa pohrajú v detskom kútiku so šmykľavkou. Chystáte v rodine oslavu, či svadbu? Náš profesionálny tím Vám pomôže s ich realizáciou. V ponuke aj denné menu.

Domácka kuchyňa
Domácka kuchyňa

Varíme po domácky, jedlá slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia je klimatizovaná. Na obrázku sú Kačacie prsia s karamelizovaným pomarančom na šalátovom hniezde.

Zorganizujeme pre Vás rôzne spoločenské podujatia, rodinné posedenia, firemné eventy alebo teambuildingy.

Letná terasa aj kútik pre deti
Letná terasa aj kútik pre deti

Letnú terasu určite oceníte. Má kapacitu 60 miest. Časť je krytá pod plachtou a časť je pod veľkými slnečníkmi. Vaše ratolesti sa môžu dosýtosti pošmýkať na detskom mini ihrisku a budú stále v dohľade.

Dobiť elektrické auto? U nás žiaden problém. Jedna z mála reštaurácií v Bratislave ponúkame "šťavu" z 32A zásuvky pre Vášho elektrického tátoša, a to úplne zadarmo. Vy si zatiaľ môžte vychutnať šálku skvelej kávy Pascucci. Viac infoDenné menu

Pri konzumácii v našej reštaurácii podávame k dennému menu vodu s citrónom.

Dohodnite si s nami dovoz jedál do Vašej firmy (platí pre mestskú časť Devínska Nová Ves). Kontaktujte nás. Objednávky na rozvoz denného menu prijímame do 10:00 hod.

Denné menu

Cena je vrátane polievky

od 4,40 €

Polievka samostatne

Podľa dennej ponuky

1,00 €

Výhodná ponuka: Kofola čapovaná 0,5l

Zvýhodnená cena počas denného menu

0,99 €

Dovoz jedla /obed

Dovoz v Devínskej Novej Vsi

0,40 €

Otváracie hodiny

Pondelok - piatok 7:00 - 22:00 hod.

Sobota - nedeľa 9:00 - 22:00 hod.

Cyklisti na terase sú vítaní :)

Online rezervácia