Ubytovanie

Izby a apartmány

Zabudnite na chvíľu na všetky starosti a každodennú uponáhľanosť. Vychutnajte si pocit pohody a rodinnej atmosféry v našom malom hoteli, kde sa o Vás postará kvalifikovaný personál na recepcii a v reštaurácii. Ponúkame vám ubytovanie v moderných, klimatizovaných, príjemne zariadených izbách v útulných farbách. W Hotel*** disponuje kapacitou 42 lôžok v 16 dvojlôžkových izbách a 5 apartmánoch s možnosťou prísteliek.

Služby a vybavenie izieb

k dispozícii 24 hodinová recepcia - wifi vysokorýchlostné pripojenie na internet v celom komplexe vrátane terasy zdarma - parkovanie na monitorovanom parkovisku pri hoteli zdarma (strážený parking za príplatok) - vstup do privátneho wellness centra pre ubytovaných hostí so zľavou - možnosť prísteľky - room service - detské postieľky zdarma - check in o 14:00 - check out o 10:00 (neskorší check-out po dohode)

Vybavenie izieb

wifi vysokorýchlostný internet zadarmo - individálne ovládaná klimatizácia - vlastné sociálne zariadenie - balkón na väčšine izieb - LED smart televízor s ponukov až 120 kanálov v HD kvalite - telefón s priamou voľbou - základná mini drogéria - rýchlovarná kanvica (na zapožičanie) - sušič vlasov - nefajčiarske izby

Vybavenie apartmánov

wifi vysokorýchlostný internet zadarmo  - individuálne ovládaná klimatizácia - vlastné sociálne zariadenie - vlastný balkón - 2x LED televízor s ponukou až 120 programov aj v HD kvalite - telefón s priamou voľbou - základná mini drogéria - nefajčiarske izby - izbový trezor - rýchlovarná kanvica (na zapožičanie) - sušič vlasov


Cenník ubytovania

Ubytovaným hosťom poskytujeme raňajky a parking pred hotelom bezplatne.

 V celkom hoteli je dostupný wifi internet. Ceny sú uvedené s DPH. Ceny sú platné od 06.10.2020

Dvojlôžková izba 1os.

raňajky, parking, wifi bezplatne

59 €

Dvojlôžková izba 2os.

raňajky, parking, wifi bezplatne

69 €

Apartmán 1os. /2os.

raňajky, parking, wifi bezplatne

75€ /85€

W apartmán 1os. /2os.

náš najväčší apartmán

95€/105€

Prísteľka

detská postieľka zadarmo

15 €

Daň za ubytovanie

osoba / noc

1,70€

Plánujete dlhší pobyt?

V prípade dlhšieho pobytu, prípadne so žiadosťou o korporátne ceny nás kontaktujte. Radi Vám zašleme našu individuálnu ponuku.

W Hotel Bratislava

W HOTEL Bratislava je situovaný v širšom okolí mesta Bratislava, v mestskej časti Devínska Nová Ves. Trojhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Všetky izby hotela sú vybavené internetovým pripojením WIFI zadarmo, LCD televízorom so širokou ponukou programov káblovej televízie a telefónom.