Powered by Smartsupp
Opletalova 1/A, Bratislava - DNV 
sk

Ubytovanie

Izby a apartmány

Zabudnite na chvíľu na všetky starosti a každodennú uponáhľanosť. Vychutnajte si pocit pohody a rodinnej atmosféry v našom malom hoteli, kde sa o Vás postará kvalifikovaný personál na recepcii a v reštaurácii. Ponúkame vám ubytovanie v moderných, klimatizovaných, príjemne zariadených izbách v útulných farbách. W Hotel*** disponuje kapacitou 42 lôžok v 16 dvojlôžkových izbách a 5 apartmánoch s možnosťou prísteliek.

NOVÉ V PONUKE

Express kuchynky na všetkých izbách vrátane elektrospotrebičov a základného riadu

Služby a vybavenie izieb

wifi vysokorýchlostné pripojenie na internet v celom komplexe vrátane terasy zdarma - parkovanie na monitorovanom parkovisku pri hoteli zdarma (strážený parking za príplatok) - vstup do privátneho wellness centra pre ubytovaných hostí so zľavou - možnosť prísteľky - room service - detské postieľky zdarma - check in o 14:00 - check out o 10:00 (neskorší check-out po dohode) - služba Automatická recepcia

Vybavenie izieb

wifi vysokorýchlostný internet zadarmo - individálne ovládaná klimatizácia - vlastné sociálne zariadenie - balkón na väčšine izieb - LED smart televízor s ponukov až 120 kanálov v HD kvalite - základná drogéria od ille - rýchlovarná kanvica - chladnička 100l (bez mrazničky) - mikrovlnná rúra - sušič vlasov - nefajčiarske izby - možnosť prísteľky

Vybavenie apartmánov

wifi vysokorýchlostný internet zadarmo  - individuálne ovládaná klimatizácia - vlastné sociálne zariadenie - vlastný balkón - 2x LED televízor s ponukou až 120 programov aj v HD kvalite - základná drogéria od ille - nefajčiarske izby - izbový trezor - rýchlovarná kanvica - chladnička 100l - mikrovlnná rúra - sušič vlasov - rozkladacia sedačka - plnohodnotná kuchyňa (vo vybraných apartmánoch)

Virtuálna prehliadka

Nahliadnite do našich priestorov a "poprechádzajte sa".Cenník ubytovania

Ubytovaným hosťom poskytujeme raňajky a parking pred hotelom bezplatne.

 V celom hoteli je dostupný wifi internet. 

Ceny sú uvedené s DPH. Ceny sú platné od 01.01.2022

Dvojlôžková izba 1os.

raňajky, parking, wifi bezplatne

73 €

Dvojlôžková izba 2os.

raňajky, parking, wifi bezplatne

86 €

Apartmán 1os. /2os.

raňajky, parking, wifi bezplatne

89 € / 109 €

W apartmán 1os. /2os.

náš najväčší apartmán

99 € / 119 €

Prísteľka

detská postieľka zadarmo

22 €

Daň za ubytovanie

osoba / noc

1,70 €

Ideálny aj pre dlhý pobyt

Izby sú vybavené a prispôsobené aj pre dlhodobé pobyty. Komfortne si uvaríte kávu alebo čaj a uskladníte potraviny. Naša Express Kuchynka je vybavená chladničkou o objeme 100l, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou.

V prípade dlhšieho pobytu, prípadne so žiadosťou o korporátne ceny nás kontaktujte. Radi Vám zašleme našu individuálnu ponuku.

W Hotel*** Bratislava

W HOTEL Bratislava je situovaný v širšom okolí mesta Bratislava, v mestskej časti Devínska Nová Ves. Trojhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Všetky izby hotela sú vybavené internetovým pripojením WIFI zadarmo, SMART LCD televízorom so širokou ponukou HD programov káblovej televízie, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou.