W HOTEL vstupuje do digitálneho sveta umelej inteligencie: WX HOTEL

Milí hostia, vážení obchodní partneri,

s radosťou Vám oznamujeme novoročnú zmenu názvu a rebrandingu
W HOTELA na WX HOTEL.


     WX Vás prináša vyššiu kvalitu hotelových služieb v digitálnej ére s využitím umelej inteligencie, ktoré Vám umožnia zažiť ešte príjemnejšie a pohodovejšie pobyty.


WX …viac ako... HOTEL


Jedným z hlavných dôvodov tejto transformácie je naša vášeň k inováciám, digitálnemu pokroku, ekologickým solárnym a smart technológiám. Komplexne sme pre Vás zrekonštruovali celý hotel, zdigitalizovali a zmodernizovali naše služby s cieľom poskytnúť Vám, našim vzácnym hosťom, ešte krajšie pobytové zážitky.Čo môžete očakávať v hoteli WX v roku 2024:


1. Moderný komfort:

Naše zrekonštruované izby a apartmány sú teraz ešte pohodlnejšie a prispôsobené Vašim potrebám.

2. Digitálna pohoda:

Nové digitálne technológie, automatická recepcia, WXbot a pobyt v zelenom salóniku Green Gallery Vám umožnia efektívne a pohodlné obchodné a rodinné stretnutia.

3. Zelená energia:

Ako prvý hotel na Slovensku dosahujeme energetickú samostatnosť prostredníctvom zelenej solárnej a fotovoltaickej technológie bez emisií CO2.

Interiéry hotela dotvárajú zelené obrazy, ktoré dodávajú pozitívnu energiu všetkým návštevníkom.

4. Wellness Deluxe:

WX wellness ponúka luxusný oddych, kde sa ponoríte do sveta relaxácie a starostlivosti o svoje telo a myseľ. Relaxačná hudba a moderné prvky LED osvetlenia dotvárajú atmosféru pohody, ktorá podporuje Váš vnútorný pokoj.


Ďakujeme Vám za Vašu vernosť a dôveru.Tešíme sa na Vašu návštevu v Novom roku 2024 a prajeme Vám veľa pevného zdravia, pracovných a podnikateľských úspechov, osobnej a rodinnej pohody a príjemných zážitkov v našom WX HOTELI.


PF 2024 WX

S úctou

Tím WX HOTEL Bratislava