en

Restaurant

Restaurant with outside terrace

Varíme svetovo, príďte ochutnať. Reštaurácia je klimatizovaná a ponúka v hlavnej časti sedenie pre 50 ľudí. K dispozícii je menšia prechodná časť pre ďalších 20 ľudí s priamym vstupom na krytú terasu. Ideálne pre privátne spoločenské posedenia. V lete si posedíte na terase s kapacitou až 60 miest a vychutnáte si poriadny steak alebo svoje espresso, zatiaľ čo Vaše ratolesti sa pohrajú v detskom kútiku so šmyklavkou. Chystáte v rodine oslavu, či svadbu? Náš profesionálny tím Vám pomôže s ich realizáciou. V ponuke aj denné menu.


Slovak and international cuisine
Slovak and international cuisine

We cook homemade dishes of Slovak and international cuisine. The restaurant is air conditioned for up to 70 people.

We organize various social events, family meetings, corporate events or teambuilding for you.

Summer terrace
Summer terrace

You will definitely appreciate the summer terrace. It has a capacity of 60 seats. The part is covered under the canvas and part is under large sun umbrellas. Your kids can sneak at the children's mini-playground and they will still be in sight.

Recharge your electric car? There is no problem with us. One of the few restaurants in Bratislava we offer "juice" from the 32A drawer for your electric vehicle, and it's absolutely free. You can still enjoy a cup of great Pascucci coffee.Daily menu

Pri konzumácii v našej reštaurácii podávame k dennému menu chlieb a vodu s citrónom grátis.

Dohodnite si s nami dovoz jedál až do Vašej firmy. Cena za dovoz jedál v rámci Devínskej Novej Vsi je zadarmo. Kontaktujte nás. Objednávky na rozvoz denného menu prijímame do 10:00 hod.

Daily menu 1 or 2

including soup

from 5,80 €

Soup

According to daily offer

1,20 €

Delivery

in Devinska Nova Ves

0,50 €

Opening hours


Monday - Friday 07:00 a.m. - 15:00 p.m.

Saturday - Sunday 08:00 a.m. - 10:00 p.m.

Cyclists are welcome :)