Vianočná limitovaná ponuka 

Darujte k Vianociam,
nezabudnuteľný pobyt pre 2 osoby na jednu noc v našom hoteli,
s privátnym vstupom do nášho wellness centra, k tomu večeru v našej hotelovej reštaurácií, samozrejme na druhý deň bohaté hotelové raňajky.  

Toto všetko za výhodnú cenu len 149,00 eur

Darčekový poukaz obsahuje:

  • ubytovanie pre 2 osoby na 1 noc v izbe štandard (Dvojlôžková izba s veľkou manželkou postelou, vlastnou kúpeľnou s vaňou, klimatizáciou smart TV, mini-kuchynkou a vlastným balkónom)
  • privátny vstup do wellness centra na 90min (Celé naše wellness centrum a teda bazén, vírivka, fínska sauna a oddychová miestnosť vrátane šatní, spŕch bude prístupná len a len Vám)
  • večera v hotelovej reštaurácii z výberu zo stálej ponuky (2x polievka, 2x hlavné jedlo, 2x príloha + 0,7l džbán s vodou)
  • bohaté hotelové raňajky formou amerických bufetových stolov (okrem základného štandardu hotelových raňajok tu nájdete pestrý teplý bufet, sladké pečivo, jogurty, musli...)

Na poukaz je možné napísať vlastné venovanie, ktorým môžte potešiť Vašich blízkych. Nezabudnite ho uviesť pri odosielaní objednávky!

Ak máte záujem si takýto poukaz zakúpiť, môžete tak urobiť osobne na recepcii nášho hotela alebo jednoduchým vyplnením krátkeho formuláru, ktorý nájdete nižšie. 

- po odoslaní formuláru do 24 hod. obdržíte na uvedenú e-mailovú adresu faktúru, ktorú je treba zaplatiť.

- akonáhle budeme evidovať Vašu platbu bude Vám zaslaný doklad o prijatej platbe spolu s darčekovým poukazom vo formáte PDF