Ubytovanie W Hotel Bratislava

 

 

Prehľad izieb

 
W Hotel Bratislava ponúka ubytovanie s kapacitou 42 lôžok. Hostia si môžu vybrať ubytovanie v 16 dvojlôžkových izbách, 4 apartmánoch a v 1 W apartmáne. V každej izbe sú oddeliteľné postele, pracovný stolík, LCD TV s veľkým výberom satelitných programov, telefón s priamou voľbou a neobmedzené bezdrôtové internetové pripojenie. Kúpeľne sú po úplnej rekonštrukcii, k dispozícii je vaňa so sprchovým kútom. Fén na vlasy je možné si zapožičať na recepcii.
 
Všetky izby sú klimatizované.
 
Apartmány sú navyše vybavené ľadničkou, trezorom, fénom, TV aj v spáľňovej časti, rádiobudíkom. V ponuke sú aj dva bezbariérové apartmány s priestrannou kúpeľňou a rohovou vaňou.
 
 
Cenník
Virtuálna 3D prehliadka
 
 

W appartmán

 
W appartmán je business apartmán štýlovo vybavený novým nábytkom. Pozostáva z dvoch miestností - spálne s manželskou posteľou a obývačky, v ktorej je priestor pre vedenie business rokovaní ako aj priestor pre odpočinok.

 

K štandardnému vybaveniu patrí veľký LCD televízor s veľkým výberom satelitných programov, telefón s priamou voľnou, bezdrôtové pripojenie na internet, chladnička, rokovací stôl a písací stolík.

 

W apartmán je klimatizovaný


 
Ostatné služby:
 
Prístelky na vyžiadanie. 
Pobyt zvierat je v hoteli povolený (služba za príplatok).
 
Ubytovací poriadok | Accommodation rules
 
 

Obrazová galéria

Our customers

 Sphere card 

 

Linky: Ubytovanie v Podhájskej

 

© 2006-2017 W HOTEL. Všetky práva vyhradené.
Tvorba web stránok - All4Web