Best hotel in Bratislava - Devínska Nová Ves

 

 

 

 

W HOTEL Bratislava je situovaný v širšom okolí mesta Bratislava, v mestskej časti Devínska Nová Ves. Výhodnú pozíciu dotvára ľahká dostupnosť:

  • autom - v blízkosti Volkswagen, Bory Mall, Hornbach, Metro, Merkury Market (mapa)
  • mestskou hromadnou dopravou - linka č. 20, 21, 23 a 28
  • vlakom - priame spojenie s Hlavnou stanicou Bratislava
  • kompou medzi Rakúskom a Slovenskom (Záhorská Ves - Angern/March)
Trojhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Všetky izby hotela sú vybavené internetovým pripojením WIFI zadarmo, LCD televízorom so širokou ponukou programov káblovej televízie a telefónom.

V tradičnej reštaurácii s kapacitou 40 osôb, pri uzatvorenej spoločnosti až 60 osôb, hotel ponúka chutné jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je snack bar s kapacitou 30 osôb. Obidve miestnosti sú vybavené internetovým a technickým pripojením, a je ich možné využiť aj na rôzne spoločenské akcie alebo obchodné stretnutia.

Novovybudované moderné wellness centrum ponúka skvelú príležitosť na relax po dni strávenom obchodnými rokovaniami. K dispozícii je bazén s protiprúdom, suchá aj infra sauna, vírivka, sprchové štúdio a relaxačná miestnosť s relaxačnou hudbou.

 

V letných obdobiach hotel ponúka možnosť príjemného posedenie na letnej terase. Atmosféru umocňuje umelo vytvorené jazierko. Detský kútik s preliezkami ocenia Vaše malé ratolesti.

 

O Vaše pohodlie sa postará vždy príjemný personál.

 

 

Virtuálna prehliadka W Hotel Bratislava

Virtuálnu prehliadku W Hotela *** Bratislava si prezriete kliknutím na "3D virtual tour" v obrázku nižšie.

 

 


Galéria W Hotel Bratislava:

 

Our customers

 Sphere card 

 

Linky: Ubytovanie v Podhájskej

 

© 2006-2017 W HOTEL. Všetky práva vyhradené.
Tvorba web stránok - All4Web